מה חשוב לדעת על בתי השקעות?

לא כל בתי ההשקעות עושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. בתי השקעות רבים מתיימרים להבטיח גדולות ונצורות, חלקם אפילו מתחייבים להצלחה למן הרגע הראשון – אך לאורך זמן עשוי להתברר שלא תמיד פעלו באופן המיטבי בניהול תיקי ההשקעות. מעבר לכך -אל תתפתו למי שמצהיר כי דבר אינו יכול להפתיע אותו – זאת משום שעולם ההשקעות מושתת על הפתעות, ומניסיוני המקצועי הדרך הטובה ביותר לניהול תיקי השקעות וייעוץ השקעות היא זו המותאמת באופן פרטני לצרכי הלקוח ולאפיוניו הייחודיים – באופן שקול, זהיר, ואחראי.

יועץ השקעות פרטי ובלתי תלוי לעומת בתי השקעות

כמובן שלא כל התנודות בעולם ההשקעות הן שליליות, הרי אחרת לא היו משקיעים בו כל כך הרבה אנשים. קיימות לא מעט הזדמנויות בשוק ההון ויתרונו הגדול של יועץ השקעות פרטי ובלתי תלוי (כלומר שאיננו מקבל עמלות משום סוג ומשום גוף ולפיכך פועל לטובת הלקוח בלבד ללא ניגוד עניינים) היא לדעת לזהות אותן בזמן הנכון, ולפעול במהירות עבור לקוחותיו. יועץ השקעות פרטי ובלתי תלוי, בעל מומחיות וניסיון יידע לזהות הזדמנויות אלה, ומטרתו היא אחת – להצליח בצורה הטובה ביותר עבורכם. בחרו ביועץ ההשקעות הפרטי שלכם בתבונה, רצוי לאחר ששוחחתם ונפגשתם עמו תחילה.

תיק מנוהל בבתי השקעות לעומת תיק מיועץ על-ידי יועץ השקעות פרטי

בין אם אתם לקוחות פרטיים המעוניינים בהגדלת הרווחים האישיים שלכם, ובין אם אתם בעלי עסקים וחברות שמנהלים תיקי השקעות, עליכם לדעת כי יועץ השקעות פרטי ובלתי תלוי הוא איש המקצוע היחיד שיפעל לטובתכם בכל המישורים השונים הקשורים לניהול תיקי השקעות – הן בכל הקשור להפחתת עמלות הנגבות מכם בבנק בגין פעולות בניירות ערך, והן בכל הקשור לבניית וניהול תיק ההשקעות בכדי להגיע לתוצאה המיטבית. רק איש מקצוע וותיק בשוק ההון – אשר מכיר היטב את המערכת הבנקאית ואת בתי ההשקעות הפרטיים ואשר עובד אתכם תוך מתן שירות פרטני – הוא זה שיבין ויודע בדיוק מה אתם מחפשים – שירות ממנו קשה ביותר ליהנות כאשר אתם אחד מאלפים בחברה גדולה שאינה מסוגלת להתחשב בכל אחד ואחד מהמאפיינים הייחודיים לכם.

פנו רק למומחים

סיון ליימן, יועץ השקעות פרטי ויועץ פנסיוני, עומד לרשותכם בכנען ייעוץ השקעות וישמח להזניק אתכם קדימה – בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם לקוחות עסקיים. לסיון ניסיון עשיר וידע רב בשווקים השונים, וכמי שעבד שנים רבות הן כחלק מן המערכת הבנקאית והן בבית השקעות פרטי – הוא מכיר היטב את רזי המקצוע. בכנען ייעוץ השקעות ייבנה תיק ההשקעות שלכם באופן פרטני ואישי ובצורה המותאמת במדויק לשאיפותיכם. במסגרת היותכם לקוחותיו של סיון ליימן תזכו לליווי פיננסי מלא, ייעוץ והסבר מקצועי לגבי כל פעולה. מלבד הבנה מעמיקה בעולם ניהול תיקי השקעות ובתי השקעות סיון ליימן מומחה גם בייעוץ פנסיוני, כך שתוכלו לדעת כי העתיד שלכם בטוח ושמור מכל משמר. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, ואנו מבינים היטב את האחריות המוטלת על כתפינו. תוכלו לשאול את לקוחותינו המרוצים על השירות המצוין ולקבל התרשמות מפגישה ללא כל התחייבות מצדכם. הצטרפו אלינו – הצלחתכם היא הצלחתנו!