ייעוץ השקעות שוטף הוא שירות הניתן ללקוחות המעוניינים בקבלת ייעוץ השקעות באופן מתמשך ולטווח ארוך. השירות מתאים לבעלי נכסים פיננסיים נזילים של לפחות 1מיליון ₪ המנהלים תיקי השקעות בבנק, בבתי-השקעות או המחזיקים בנכסים נזילים כגון פיקדונות בנקאיים, תכניות חיסכון שהגיע מועד פירעונן וכיו”ב.

 חשוב לציין: תיק ההשקעות של הלקוח/ה ממשיך להתנהל באותו חשבון בנק, כרגיל.
כיועץ השקעות 
אין לסיון ליימן ייפוי-כוח לבצע פעולות בחשבון ואף לא לצפות בו – ייעוץ ההשקעות הוא חיצוני.

לשירות זה יתרונות רבים:
1) נבדקות העמלות הנגבות בחשבון עבור פעולות בניירות ערך והאפשרות להוזלתן משמעותית;
2) בניית תיק השקעות המותאם במדוייק לצרכי הלקוח/ה;
3) מעקב קפדני ויומיומי אחר תיק ההשקעות;
4) איתור מתמיד אחר הזדמנויות מוצלחות להשקעה;
5) המלצות בזמן-אמת ובאופן שוטף לקניית נייר-ערך כלשהו או מכירה ומימוש הרווחים;
6) ייעוץ והסבר בכל נושא פיננסי העולה על הפרק.

כיצד ניתן השירות?
במסגרת פגישה שנקבעת עם הלקוח/ה, בודק סיון ליימן ראשית כל את מצב השקעותיו/ה הפיננסיות הנוכחי. סיון קשוב לרצונות הלקוח, בוחן את מטרת ההשקעה וכן את טווח ההשקעה הרצוי.

לאחר בחינה וניתוח מדוקדק ומעמיק המשקלל את גודל תיק ההשקעות, רצונות הלקוח/ה, טווח ההשקעה הרצוי, מטרת ההשקעה ופרמטרים  נוספים – קובע סיון את אסטרטגיית הפעילות הספציפית לתיק השקעות זה.

בהתאם לאסטרטגיה זו מכין סיון ללקוח/ה מסמך ייעוץ השקעות המכיל את המלצותיו האופרטיביות והספציפיות עבורו, לגבי השינויים שיש לבצע והחלוקה לאפיקי השקעה שונים. המסמך מסודר, ברור ותמציתי.

סיון מוודא יחד עם הלקוח/ה שהמלצות מסמך ייעוץ ההשקעות אכן בוצעו ויושמו כמתבקש ומקבל ממנו את דף הפירוט המעודכן של תיק ההשקעות. לאחר מכן נמצא סיון בקשר רציף עם הלקוח, מוסר לו את המלצותיו לשינויים הנדרשים לעיתים בתיק ההשקעות וכן מעדכן אותו ומייעץ לו לגבי הזדמנויות השקעה הנוצרות בשוק ההון מפעם לפעם ואשר עשויות להתאים לאופי ולמבנה תיק ההשקעות שברשותו.

כיועץ ההשקעות הפרטי שלכם עומד סיון ליימן לשירותכם בכל נושא פיננסי ומשיב על כל שאלה בתחום.

לפרטים נוספים צלצלו לכנען ייעוץ השקעות – 578 5333 – 03