היתרון ביועץ משכנתאות פרטי ולא כחלק משירות הבנק

| 0

זוגות רבים שעומדים בפני רכישת דירה ורוצים לפנות לקבלת משכנתא מתלבטים האם לקבל ייעוץ ישירות מהבנקים השונים או להיעזר ביועץ משכנתאות פרטי. לפנייה ליועץ משכנתאות פרטי יש לא מעט יתרונות שמוכיחים את עצמם לא רק בטווח הקצר, אלא גם בטווח הארוך.

עובד לשירותכם

היתרון העיקרי של יועץ משכנתאות פרטי על פני שירות דומה שמעניקות מחלקות המשכנתא בבנקים השונים הוא שמדובר באיש שעובד עבורכם, לא עבור הבנק. הוא אמור להיות נאמן אך ורק לאינטרסים שלכם ולהשיג לכם שני דברים. האחד הוא משכנתא בתנאים טובים שתוכלו לעמוד בהחזרים שלה לאורך זמן, מבלי לפגוע משמעותית ברמת החיים שלכם והשני הוא להשיג לכם את הריבית הנוחה ביותר.

יועץ משכנתאות פרטי מקבל מכם את השכר שלו ולכן הוא לא תלוי באינטרסים של הבנק. הוא עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר עבורכם ויודע שתפקידו להשיג לכם את המשכנתא הטובה ביותר. הוא מקשיב לצרכים שלכם, סוקר את היכולות והאמצעים הכלכליים שלכם להחזר המשכנתא, בודק את רמת החיים שלכם ורמת ההכנסה ובא עם כל הנתונים האלו אל הבנקים כדי להשיג לכם פוליסת משכנתא שמתאימה לכם בדיוק.

חוסך לכם זמן (וגם כסף)

חיפוש אחר משכנתא מתאימה הוא דבר שלוקח זמן. אתם לא יכולים ללכת לבנק אחד ולקבל משכנתא מבלי לבדוק אפשרויות נוספות, לקבל הצעות, לבחון אותן, לחזור עם תשובות או שאלות, להציג בפני הבנק מסמכים שונים ולעבור תהליך שהוא כמעט במשרה מלאה.

יועץ המשכנתאות חוסך לכם את הטרחה הזו, הוא זה שבודק את האפשרויות עבורכם, מצמצם אותן לאופציות הכי משתלמות ונוחות לכם ובכך חוסך לכם שעות רבות של פגישות עם נציגי הבנקים, טיפול במסמכים, בדיקת הצעות המשכנתא, קבלה וחיפוש של מידע ופרשנות על עולם המושגים המבלבל שקשור למשכנתא ובקיצור – חוסל לכם המון זמן ובסופו של דבר, גם כסף.

מבין את השפה המשכנתאית

משכנתאית מדוברת היא לא ממש מדוברת, היא מורכבת מהמון סעיפים מבלבלים עם מושגים מעולם הכלכלה והפיננסים שרובנו לא פגשנו עד כה, היא מלאה בתחשיבים של ריביות ואחוזים ומונחים צמודים למדד וכאלו שלא, בקיצור – מדובר בשפה מבלבלת במיוחד.

עבור יועץ המשכנתא שלכם, השפה הזו היא שפה יומיומית. תפקידו להכיר על בוריים את כל המונחים שמוצגים בפוליסות המשכנתא ובהצעות השונות שמגיעות מהבנקים, והוא יכול לשבת איתכם בסבלנות ולהסביר לכם במילים ובמושגים שברורים לכם את מה שנאמר ונכתב.

לא מפחד מהבנקים

גם אם לא נודה בכך, יש ביננו כאלו שהמחשבה על פגישה מול פקיד הבנק, שידבר איתנו על ריבית ומחיר צמוד למדד ומשכנתא בריבית משתנה מעוררת בו צמרמורת. יועץ המשכנתאות לא מקבל את התחושה הזו כשהוא בודק עבורכם מהי המשכנתא האידיאלית לכם, הוא מכיר היטב את הבנקים, את הטריקים השיווקיים של כל בנק ובנק ואת האותיות הקטנות שצריך לשים אליהן לב.

יועץ משכנתאות הוא למעשה השגריר שלכם מול עולם המשכנתאות המבלבל והמטלטל לעיתים. הוא עובד עבורכם כדי למצוא את המשכנתא הטובה ביותר שתאפשר לכם להגיע לחלום הבית בלי בעיות וטרדות מיותרות.

                  

השאר תגובה