יועץ השקעות פרטי אובייקטיבי ובלתי תלוי

| 0

כאשר אנחנו פונים לבית השקעות או לבנק שלנו בשביל להשקיע כספים בשוק ההון אנחנו לא מודעים לכך שהם לא תמיד אובייקטיבים. יועצי ההשקעות בבנקים כפופים להנחיות הנהלת הבנק ומנהלי התיקים בבתי השקעות או במוסד פיננסי אחר כפופים להוראות המנהלים שלהם – והוראות אלה אינן עומדות תמיד בקנה אחד עם מבוקשם של הלקוחות ובעלי התיקים עצמם. כמו-כן, לבנקים ולבתי ההשקעות ישנם הסכמי עמלות משותפים ונפרדים עבור פעולות והשקעות מסוג מסוים ולא מסוג אחר.

יתרונות של יועץ השקעות פרטי

בשונה מיועצי ההשקעות בבנקים ובבתי ההשקעות –  יועץ השקעות פרטי הנו יועץ אובייקטיבי ובלתי תלוי בלחצים או באינטרסים זרים. האינטרס היחידי שמנחה יועצי השקעות פרטיים הוא טובת הלקוחות שלהם בלבד. ישנם הרבה יתרונות בפנייה ליועץ השקעות פרטי. כאשר אנחנו פונים ליועץ השקעות פרטי הוא יכול להסביר לנו ולסייע לנו בבחירת אפיקי השקעה המתאימים והמשתלמים לנו להשקיע. הוא מבצע אנליזה יומיומית של השוק הפיננסי ובמקביל ניתוח של מצב הסכום שלנו המיועד להשקעה וכך מבצע התאמה בין היכולת הכספית האישית שלנו לאפיקי השקעה בעלי רמות תועלת שונות. כך יוכל יועץ ההשקעות הפרטי לבנות עבורנו את הרכב התיק שמתאים לנו ביותר – הרכב שבו בשנים תנודתיות בשוק ההון יוכל התיק לשמור על ערכו ושבשנים יציבות וטובות עשוי להשיא עבורנו תשואה נאה.

מה ההבדל העיקרי בין יועץ השקעות פרטי לבית השקעות?

ישנם הבדלים רבים בין יועץ השקעות פרטי ובין יועצי השקעות שעובדים בבתי השקעות ובבנקים אשר מספקים גם ייעוץ פיננסי, אך ההבדל העיקרי והחשוב ביותר הוא שליועצי השקעות פרטיים אין מוצרים פיננסים משלהם – וזאת בניגוד גמור לבנקים ובעיקר לבתי ההשקעות השונים, הנוהגים להשקיע חלק ניכר מתיקי לקוחותיהם  ב-“מוצרי הבית”, כפי שהם נוהגים לכנות קרנות נאמנות, תעודות סל ומוצרים פיננסים נוספים שלהם ומטעמם – ואשר בגינם הם גובים עמלות ורווחים נוספים מתיקי הלקוחות.  ליועצי השקעות פרטיים אין שום מוצרים פיננסים משלהם וזאת אחת הסיבות החשובות והעיקריות להיותם אובייקטיבים, שקולים, זהירים, אחראים ומקצועיים לחלוטין, ללא שום שיקול זר.

יועץ השקעות פרטי – כיצד הוא יכול לעזור לנו?

יועץ השקעות פרטי יכול לעזור לנו מאוד: ראשית –  הוא האדם שיבחן את תיק ההשקעות הקיים שלנו ויעשה סדר ב”בלגן”; או שמלכתחילה יבנה באופן מושכל, מקצועי ושקול את תיק ההשקעות שלנו. מעבר ליתרונות הקריטיים של אובייקטיביות מוחלטת, מקצועיות וניסיון רב שנים בשוק ההון, יתרון נוסף של יועץ השקעות פרטי הוא רמת השירות והזמינות שלו. איש מקצוע זה ייעץ, ימליץ ויסייע לנו בזמן אמת וייתן לנו את המענה לו אנו זקוקים. כאשר אנחנו פונים ליועץ פרטי אנחנו זוכים לקבל יחס אישי אשר מסייע לנו להבין היטב את המהות ואת הרציונל בנוגע לתיק ההשקעות שלנו מחד ואת המתרחש בשוק ההון בכלל. הבחירה לפנות ליועץ השקעות פרטי ולא לבית השקעות תוכל לשרת אותנו מאוד ולהבטיח את איכות העבודה שתתבצע בתיק ההשקעות שלנו.