סוגי מסחר בבורסה

| 0

החלום של אנשים רבים הוא להרוויח כמה שיותר כסף בכמה שפחות מאמץ. בין אם אנחנו אוהבים זאת ובין אם לא כסף פותח דלתות בעולם בו אנחנו חיים והוא יכול לאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. הבעיה היא שלכל אדם יש גבול לכמות השעות שהוא יכול להשקיע בעבודה על מנת להרוויח. אם אנחנו רוצים להתחיל להרוויח יותר כסף מבלי שנצטרך לעבוד עוד יותר קשה בכוחות שאין לנו כדאי לנו לשקול ברצינות להתחיל לסחור בבורסה. יש הרבה סוגים שונים של מסחר בבורסה ממסחר באופציות ועד מסחר בחוזים עתידיים. כאשר אנחנו בוחרים לסחור בבורסה נפתח בפנינו עולם חדש של אפשרויות ושל רווחים.

איזה סוגי מסחר יש?

יש הרבה סוגים שונים מאוד של מסחר בבורסה. סוגים אלו כוללים בין השאר:

–          מסחר באופציות

–          מסחר במניות

–          מסחר אוטומטי

–          חוזים עתידיים

כאשר אנחנו מחליטים שהגיע השעה שגם אנחנו נתחיל לסחור בבורסה כדאי לנו להתייעץ עם יועץ השקעות מוסמך. יועץ ההשקעות ידע לכוון אותנו לאפיקי ההשקעה שהכי מתאימים לנו. יועץ השקעות יוכל לומר לנו איפה נוכל לקבל את הרווח הגדול ביותר ומה מידת הסיכון שנצטרך לקחת לשם כך. מסחר בבורסה יכול להיות מאוד רווחי, אך עלינו לקחת בחשבון שהוא תמיד כרוך גם בסיכון מסוים (גדול יותר או גדול פחות) של הפסד ומפח נפש. אם אנחנו רוצים להשקיע לטווח הארוך עלינו לדעת שיהיו פעמים שנרוויח ופעמים אחרות שנפסיד.

למה כדאי לסחור בבורסה?

אז למה בעצם כדאי לנו לסחור בבורסה? מסחר בבורסה יכול להיות דרך מעולה עבור אנשים בכל הגילאים להרוויח הרבה מאוד כסף במינימום מאמץ (מעבר לכך שניתן לגייס הון מהבנק כמו הלוואות לעסקים כנגד תיק מניות שבבעלותכם). כיום, הרביות בבנקים הן נמוכות מאוד וכאשר הכסף שלנו שוכב בבנק הוא לא גורם לנו לרווח. אם אנחנו רוצים להרוויח מהכסף שלנו ולהגדיל את סכום ההון העצמי שלנו אנחנו חייבים לסחור בבורסה או לחלופין להשקיע בנדל”ן. היתרון של השקעות בבורסה על פני רכישה של נכסי נדל”ן הוא שהן מצריכות פחות מחויבות והרווחים שאפשר לקבל מהן יכולים להיות גבוהים מאוד.