מדוע חשוב שלצדך יעמוד יועץ השקעות פרטי?

מי שרוצה להצליח בעולם המרתק של השקעות בשוק ההון חייב לדעת מה הוא עושה, היות ולא ניתן לפעול בשוק ההון בלי ידע נרחב וכלים מקצועיים. כמו בכל תחום, גם בשוק ההון קיימים סיכונים כמו גם הזדמנויות שחבל לפספס – ועל-מנת להבדיל בין השניים נדרש ניסיון רב, ידע עתיר וגישה שקולה ואחראית. תמיד ניתן כמובן להירשם לקורס כלשהו ולסמוך על האינטואיציות שלכם, אבל אפשר גם לפעול אחרת: בעזרת איש מקצוע מנוסה וותיק, שיודע בדיוק מה הוא עושה ושלא ישאיר מקום לטעויות. איש מקצוע כזה הוא כמובן יועץ השקעות פרטי – והוא ידאג לכם מ-א’ ועד ת’ בכל האספקטים השונים הנוגעים לתיק ההשקעות שלכם.

מה חשוב לבדוק אצל יועץ השקעות פרטי?

כמובן שעל יועץ השקעות פרטי להיות בעל השכלה אקדמית רלוונטית וכן להיות בעל רישיון לייעוץ השקעות מטעם הרשות לניירות-ערך. עליו גם להיות בעל ניסיון עשיר בשוק ההון, בעיקר בתחום של ניהול תיקי השקעות אבל מעבר לכך – עליו להיות בעל כישרון לזיהוי מגמות שונות והזדמנויות בשוק ההון, כזה שתוכלו להרגיש בטוחים כי הוא יעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר עבורכם. כדאי להיעזר בשירותיו של מי שמבין בתחום ברמה הגבוהה ביותר, היות ומדובר בדבר החשוב מכל – בעתידכם הפיננסי.

קצת על יועץ השקעות פרטי

ראשית, יועץ השקעות פרטי רציני ואחראי ייפגש פגישה ראשונית, ללא כל התחייבות, עם המתעניין – זאת על מנת לבדוק כיצד מתבצע עד כה ניהול תיק ההשקעות ואם נחוץ בו שינוי או לא. במסגרת הפגישה הראשונית ייבדקו גם סוגי העמלות השונות וגובהן הנגבות בגין ניהול תיק ההשקעות ע”י הבנק וע”י גופים נוספים. במסגרת הייעוץ עצמו, יערוך יועץ ההשקעות הפרטי בירור צרכי לקוח – בו ייבדקו ויילקחו בחשבון ההעדפות והרצונות הפיננסים של הלקוח ושאיפותיו לגבי תיק ההשקעות. בהתאם לכל הפרמטרים האלה בונה יועץ ההשקעות הפרטי את תיק ההשקעות באופן אישי ופרטני אשר תפור במדויק לצרכי הלקוח, ובמקביל יפעל להפחתת העמלות השונות הנגבות ואף לביטולן המלא.

כנען ייעוץ השקעות

סיון ליימן, הבעלים של כנען ייעוץ השקעות, הוא יועץ השקעות פרטי עתיר ניסיון וידע, מקצועי ומיומן. מטרתו של סיון ליימן היא אחת – בין אם אתם לקוחות עסקיים ובין אם אתם לקוחות פרטיים – להוביל אתכם למחוז חפצכם הפיננסי.
אנו מזמינים אתכם לקבוע איתנו פגישת ייעוץ ראשונית ולהתרשם בעצמכם מהמקצועיות, הניסיון הרב וטיב השירות לו תזכו.