בתי השקעות לקראת 2016 – יתרונות יועץ השקעות פרטי לעומת בתי השקעות

| 0

החסכונות שלנו, אותם צברנו לאורך זמן ובעמל, הם אחד הדברים החשובים ביותר להבטחת איכות חיינו. ככל שהסכום הפנוי שיעמוד לרשותנו יהיה גדול יותר, כך נוכל ליהנות מרמת חיים טובה יותר ולהבטיח את עתיד משפחתנו. לכן, כאשר אנחנו מעוניינים להשקיע את הכספים שלנו או את חלקם בשוק ההון עלינו לבדוק היטב מי יבנה את תיק ההשקעות שלנו וייעץ לנו באופן המקצועי, השקול והרציני ביותר.

כאשר אנחנו מחליטים לבנות תיק השקעות משלנו אנחנו יכולים לבחור לעשות זאת במסגרת של בית השקעות גדול או בעזרת יועץ השקעות פרטי, אך עובדה מצערת היא כי ברוב בתי ההשקעות היועצים מייעצים ללקוחותיהם בהתאם לאינטרסים של בית ההשקעות ולעיתים אף משיקולי רווח אישיים כאלה ואחרים – ולא בהתאם לצורך ולתועלת האמיתיים של הלקוחות שלהם.

למה עדיף לפנות ליועץ השקעות פרטי מאשר לבית השקעות?

כאשר יש ברשותנו סכום כסף אותו אנחנו רוצים להשקיע בשוק ההון כדאי לנו לבחור להשקיע אותו בעזרת יועץ השקעות פרטי ולא בעזרת בית השקעות גדול. לפני הכל, יועץ השקעות פרטי הוא אובייקטיבי לחלוטין: אין לו מוצרים פיננסים משלו משום סוג – בניגוד לנהוג בבתי השקעות, ואין לו הסכמי חלוקת עמלות משום סוג – גם זאת בניגוד לנהוג בבתי השקעות. שנית, הוא עובד באופן הבטוח ביותר מבחינת הלקוח – תיק ההשקעות מתנהל בחשבון הבנק הרגיל של הלקוח ועל שמו של הלקוח – מבלי שיהיה ליועץ ייפוי-כוח כלשהו, כך שבניית תיק ההשקעות וייעוץ ההשקעות השוטף מתבצעים באופן הבטוח ביותר. שלישית, ליועץ השקעות פרטי יש השכלה אקדמית נרחבת ביותר וניסיון מקצועי רב-שנים בשוק ההון המעניקים לו את היכולת להתאים את סוג ההשקעות לאפשרויות ולשאיפות האישיות שלנו. יועץ ההשקעות הפרטי מסכם יחד איתנו את המטרה הרצויה ועבורה הוא פועל בדרך שבה הוא מייעץ לנו להשקיע את הכסף שלנו. מעבר לכך, גובה השכר של יועצים פרטיים הוא לרוב נמוך והוגן יותר מאשר גובה השכר הנגבה בבתי השקעות גדולים.

יועץ השקעות פרטי – איש מקצוע אובייקטיבי ואיכותי

כאשר אנחנו משקיעים את הכסף שלנו אנחנו רוצים לעשות זאת בעזרת איש מקצוע מנוסה, מיומן והחשוב מכל – אובייקטיבי. בניגוד להרבה בתי השקעות גדולים, יועץ השקעות פרטי חף משיקולים זרים והוא פועל בכל המישורים הרבים הקיימים בטיפול בתיקי השקעות לטובת לקוחותיו ולתועלתם בלבד.

יועץ השקעות פרטי – ושמירה על האינטרסים הכספיים שלנו

יועץ השקעות פרטי יכול לסייע לנו לשמור על האינטרסים הכספיים שלנו. יועץ ההשקעות יוכל בכל רגע נתון לדעת מה מצב ההשקעות שלנו וייעץ לנו היכן כדאי לנו להשקיע ומתי כדאי לנו לפדות את ההשקעות שלנו. ליועץ השקעות שעובד באופן פרטי בלי קשר למוסד פיננסי גדול כמו בנק או בית השקעות יש מרחב לתמרון בקבלת ההחלטות הפיננסיות שלו. יועץ השקעות פרטי בונה את תיק ההשקעות שלנו בקפידה ובמקצועיות ומייעץ לנו באופן שוטף מה כדאי לנו לעשות וממה כדאי לנו להימנע.